Created with Sketch.

Олексій Резніков йде з посади міністра оборони

10:07

У неділю, 3 вересня, президент Зеленський у зверненні до нації оголосив, що ініціює відставку міністра оборони Олексія Резнікова.

Зеленський прохатиме про це парламент. Також він назвав кандидатуру нового міністра. Ним може стати голова Фонду держмайна Рустем Умеров.

Цього тижня парламенту буде запропоновано ухвалити й кадрове рішення. Хочу окреслити це зараз. Я вирішив провести заміну міністра оборони України.

Олексій Резніков пройшов ці більш ніж 550 днів повномасштабної війни. Я вважаю, що міністерство потребує нових підходів та інших форматів взаємодії як із військовими, так і з суспільством в цілому.

Зараз очолити міністерство має Рустем Умєров. Верховна Рада України добре знає цю людину, і пан Умєров не потребує додаткових представлень. Очікую від парламенту підтримки цієї кандидатури. Осінь – час для посилення".

Резніков у понеділок оприлюднив у соцмережах заяву на звільнення та заявив, що готовийдо будь-яких звітів.


Інше на тему
Три удари по Запоріжжю: росіяни продовжують тероризувати місто, пошкоджено житло та промзону
«За ці гроші вам навіть світло не проведуть»: як продаж розвалюхи на Черкащині за $3000 розсварив українців
Графіків не буде, але є нюанс: як пережити пекельну спеку 29 червня без відключень світла
Пропозиції партнерів