Очільницю київської податкової викрито на багатомільйонних оборудках

01 февраля, 12:54
ДБР проводить обшуки - фото 1
ДБР проводить обшуки

Державне бюро розслідувань 1 лютого проводить обшуки у керівництва столичної податкової.

Слідчі дії зокрема проходять у в.о. голови податкової служби Києва Оксани Дутій та заступника начальника Головного управління Державної податкової служби у м.Києві.

Слідчі Бюро розслідують факт незаконного отримання відшкодування ПДВ з державного бюджету, у т.ч. шляхом зловживання владою та службовим становищем представниками податкових органів.

Керівницю податкової служби Києва Оксану Дутій на багатомільйонних оборудках.

За даними слідства, зловживаючи владою та службовим становищем, виконуюча обов’язки начальника столичної податкової вона за гроші приймала рішення щодо невідповідності критеріям ризиковості платників податків для низки підприємств.

Зокрема, Дутій є головою Комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Головного управління Державної податкової служби у місті Києві.

Очільницю київської податкової викрито на багатомільйонних оборудках - фото 212918

Пані Дутій доведеться скорегувати плани на рік / УП

она разом з іншими членами комісії без законних на те підстав приймала рішення про відповідність або невідповідність критеріям ризиковості платників податків, що спричинило тяжкі наслідки, наголошують у Бюро.

Крім того, за оперативними даними вона реалізовувала через своїх довірених осіб схеми щодо штучного завищення валових витрат деякими підприємствами, ведення підприємницької діяльності без реєстрації ФОП та подання недостовірних відомостей про доходи.

За експертними оцінками до тіньового обігу потрапляло понад 15 млрд грн.

Очільницю київської податкової викрито на багатомільйонних оборудках - фото 212920

Оксана Дутій

В іншому епізоді керівництво ГУ ДПС у м. Києві причетне до схем незаконного отримання відшкодування ПДВ, в результаті яких тіньовий обіг потрапило понад 30 млрд грн.

Посадовці податкової "не помічають" цих схем, підтримують їх існування або напряму беруть в них участь за систематичне отримання оплати своїх "послуг", наголосили в ДБР.

Очільницю київської податкової викрито на багатомільйонних оборудках - фото 212921

Вказано, що також оперативники ДБР досліджують спосіб життя в. о. начальниці Головного управління Державної податкової служби у м. Києві, який не відповідає рівню її офіційних доходів.

Українська правда

Публикации