Created with Sketch.

Нефільтроване пиво: особливості приготування, види і правила споживання

10:37

.

Нефільтроване пиво – найкращий вибір для тих, хто цінує насичений смак напою і його приємний фруктовий аромат.

Технологія приготування

Для нефільтрованого пива потрібно не так багато інгредієнтів. Для приготування знадобляться хміль, солод, вода і дріжджі. При необхідності використовуються харчові добавки.

Особливість процесу приготування в тому, що хмільний напій не пастеризується і тричі не фільтрується. Процес бродіння продовжується і після розливу.

Особливості нефільтрованого пива:

Смак класичного нефільтрованого пива доволі специфічний – з дріжджовим присмаком. Тому напій освітлюється. Сировину очищають в центрифузі, яка розганяється до достатньо високої швидкості. Завдяки цьому дрібні і великі частинки залишаються на стінках. Саме таке розливне пиво оптом замовляють в "Уманьпиво" (https://umanpivo.ua/ru/distributor/zhivoe-pivo-na-razliv-optom.html).

В чому користь

Нефільтроване пиво містить велику кількість вітамінів групи B і амінокислот. Вони присутні в залишках дріжджів. Вітаміни і амінокислоти корисні для організму з декількох причин:

 

Фільтроване пиво не настільки корисно впливає на організм, оскільки в процесі фільтрації знищуються залишки дріжджів.

Важливо не вживати велику кількість хмільного напою. Цілком достатньо випивати 1–2 два бокали в тиждень, щоб не нашкодити організму.

Сорти нефільтрованого пива

Видів хмільного напою декілька. Різниця в тому, як готується напій. На ринку представлені такі сорти нефільтрованого пива:

  • - "Кришталеве". Напій після фільтрації очищується від залишків дріжджів;
  • - "Біле". Особливість сорту – кислуватий присмак. Для бродіння використовуються не тільки дріжджі, а і кисломолочні бактерії. В чистому вигляді споживають нечасто. Зазвичай його подають з різними сиропами;
  • - "Дріжджове". Смак доволі насичений. Особливість в тому, що не проводиться фільтрація.
  •  
  • Колір залежить від солоду. "Кришталевий" сорт світлий. А от "Дріжджове" може бути різних відтінків – від золотистого до темно-коричневого.
  • Культура споживання

  • Найкращі закуски – сири м’яких сортів. Смак хмільного напою чудово відтіняє "Фета". Ще один варіант закусок – жирні сорти риби або креветки.

Важливо пам’ятати про правила споживання пива. Не рекомендується виливати дріжджовий осад. Температура напою повинна бути від 5 до 12 градусів. Подається в високих бокалах.


Другое на тему
Стоит ли ждать от России повторения ударов МБР?
США також дозволили Україні використовувати ракети Storm Shadow для ударів углиб Росії
Зеленський представив План стійкості України
Предложения партнеров