.
Нефільтроване пиво – найкращий вибір для тих, хто цінує насичений смак напою і його приємний фруктовий аромат.
Для нефільтрованого пива потрібно не так багато інгредієнтів. Для приготування знадобляться хміль, солод, вода і дріжджі. При необхідності використовуються харчові добавки.
Особливість процесу приготування в тому, що хмільний напій не пастеризується і тричі не фільтрується. Процес бродіння продовжується і після розливу.
Особливості нефільтрованого пива:
Смак класичного нефільтрованого пива доволі специфічний – з дріжджовим присмаком. Тому напій освітлюється. Сировину очищають в центрифузі, яка розганяється до достатньо високої швидкості. Завдяки цьому дрібні і великі частинки залишаються на стінках. Саме таке розливне пиво оптом замовляють в "Уманьпиво" (https://umanpivo.ua/ru/distributor/zhivoe-pivo-na-razliv-optom.html).
Нефільтроване пиво містить велику кількість вітамінів групи B і амінокислот. Вони присутні в залишках дріжджів. Вітаміни і амінокислоти корисні для організму з декількох причин:
Фільтроване пиво не настільки корисно впливає на організм, оскільки в процесі фільтрації знищуються залишки дріжджів.
Важливо не вживати велику кількість хмільного напою. Цілком достатньо випивати 1–2 два бокали в тиждень, щоб не нашкодити організму.
Видів хмільного напою декілька. Різниця в тому, як готується напій. На ринку представлені такі сорти нефільтрованого пива:
Найкращі закуски – сири м’яких сортів. Смак хмільного напою чудово відтіняє "Фета". Ще один варіант закусок – жирні сорти риби або креветки.
Важливо пам’ятати про правила споживання пива. Не рекомендується виливати дріжджовий осад. Температура напою повинна бути від 5 до 12 градусів. Подається в високих бокалах.