Не "Укрзалізницею" єдиною: звідки взялись карколомні статки братів Дубневичів

14.04.2017, 12:45
Як там тендер? - фото 1
Як там тендер?

Прізвище депутатів-мультимільйонерів Дубневичів часто пов'язують із "Укрзалізницею" та її тендерами. Програма розслідувань "ЦРУ" 24 каналу провела власне розслідування.

Схеми на залізниці є тільки частиною їхнього бізнесу. На забезпечення капіталу братів працюють мажоритарні округи, де брати мають бізнес-монополії.

Виборчі округи за №118 та №120 на Львівщині із населенням понад 300 тисяч мешканців. За 15 років брати Дубневичі пройшли шлях від звичайних чоботарів (1979 рік) - до співвласників ТОВ "Корпорації КРТ" (2004 рік). Після проходу братів у політику, їхні компанії почали вигравати великі тендери на "Укрзалізниці", а після обрання до Верховної Ради в 2012 й 2014 роках - пов'язані з політиками підприємства почали вигравати тендери до мільярда гривень на рік.

Дубневичи будують інфраструктурні об'єкти: народні доми, школи й садочки, які розташовані в їхніх округах. Саме в часи їхньої активної "політичної" діяльності останніх років можна прослідкувати й початок активних розбудов за державні кошти.

24 канал

Публикации