Created with Sketch.

Не смійте радіти безвізу)

16:25

Український дипломат іронічно троллить скептиків, які не вірили, що Україна отримає безвізовий режим з Євросоюзом, означивший для них план дій.

Не смійте радіти безвізу!

Підіть краще і почитайте розумних людей, які пояснять, що:

- тепер половина країни виїде назавжди, а іншу половину не пустять, бо у неї не буде довідки з ЖЕК;

- безвіз нікому не потрібен, бо грошей на поїздки немає;

- на кордоні треба буде показувати валізу документів і стан зубів;

- це все фуфло і безвізу все одно не буде;

- навіть якщо він буде, то краще б його не було.

І взагалі вони все вам пояснять.

Не смійте радіти! Не зраджуйте апокаліпсис!

Пост Дмитра Кулеби на фейсбуці


Інше на тему
«Протези лише на папері»: як на Закарпатті чиновники наживалися на поранених військових
В Україні відновлюють індексацію зарплат: кому чекати на доплату і чому сума вас трохи розчарує
Мінус ще одна артерія: авіація ЗСУ рознесла міст окупантів у Василівці на Запоріжжі
Пропозиції партнерів