Нарешті: Митрополит Епіфаній проведе Різдвяне богослужіння в Києво-Печерській Лаврі

04 января, 23:05
До Лаври повертається благодать - фото 1
До Лаври повертається благодать / lavra.ua

Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Епіфаній на Різдво 7 січня проведе богослужіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври, який раніше узурпували московські попи.

"Після отримання відповідного дозволу повідомляємо вірян та громадськість, що святкову Божественну літургію з нагоди Різдва Христового Предстоятель Православної Церкви України та Священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершить 7 січня 2023 року в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври", - йдеться у повідомленні прес-служби ПЦУ.

Початок богослужіння заплановано на 9 годину ранку.

1 грудня 2022 року президент України Володимир Зеленський повідомив, що Верховній Раді буде запропоновано заборонити діяльність філіалу РПЦ в Україні - так званої УПЦ МП, а також ініційовано перевірку законності перебування УПЦ МП в Києво-Печерській Лаврі.

В кінці 2022 року СБУ проводила численні обшуки на об'єктах, які використовує УПЦ МП. СБУ заявляла, що мета обшуків - перевірка, чи не використовуються єпархії як осередки "русского мира", чи не ховаються в приміщеннях УПЦ МП громадяни РФ і чи не зберігаються там заборонені предмети.

УНІАН

Публикации