Нардеп "послав" захисника Донецького аеропорту

18.07.2016, 11:30
1
Громадськість була обурена поведінкою народного депутата  - фото 1
Громадськість була обурена поведінкою народного депутата / ukrinform

Відомий український журналіст та блогер Левко Стек висловив свою думку стосовно нещодавної скандальної суперечки між народним депутатом та працівниками Антикорупційної прокуратури.

Я бачив, читав і слухав безліч більш і менш вдалих депутатських промов, але без застережень можу сказати, що ці феноменальні 40 секунд справили на мене найбільше враження. Справедливо буде відзначити, що у цьому короткому виступі автор розкрився повністю.

Перед вами народний депутат від Народного Фронту Євген Дейдей. Людина, що повинна стежити за додержанням законності та верховенства права у цій країні. Людина, в чиї обов'язки входить творення цього самого закону. Зізнаюсь, я не дуже добре знайомий з його законодавчими ініціативами. Мені так само мало відомо про бойові подвиги, якими так вихваляється пан Дейдей.

Якщо вже бути чесним до кінця, то окрім факту, що Дейдей був присутній в кабінеті Чеботаря, коли той з сином Авакова обгворював вже горезвісні рюкзаки, я взагалі нічого не знаю про цього народного обранця. Але, зізнаюсь, після такої шедевральної промови, мені стало вкрай цікаво, ким же ж був пан народний депутат до 2014 року. Хтось щось знає, друзі?

П.С. характерний момент: людина, яку Дейдей з товаришем посилають подалі і називають "російським провокатором" - це Максим Грищук, захисник Донецького аеропорту і заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Не знаю, наскільки успішний він прокурор, але реакція, точно достойна ветерана війни. Поведінку пана Дейдея можете оцінити самі за цим коротким роликом.

"Без Табу"
1

Публикации