Найбагатші люди Землі за півроку втратили 1,4 трильйона доларів

02.07.2022, 13:59
У мільярдерів свої проблеми - фото 1
У мільярдерів свої проблеми

500 найбагатших людей світу втратили 1,4 трильйона доларів у першій половині 2022 року.

Підрахунки втрати зробили у bloomberg.

За підрахунками агенції, за цей час творець Facebook Марк Цукерберг втратив 65,5 мільярда доларів, засновник Amazon Джефф Безос – 63 мільярди доларів, засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск – 62 мільярди доларів, а гендиректор Louis Vuitton Moët Hennessy Бернар Арно – 49 ,3 мільярди доларів.

При цьому їм вдалося зберегти свої місця у глобальному рейтингу мільярдерів Bloomberg Billionaires Index. Маск залишився на першому місці зі статками 208 мільярдів доларів, Безос — на другому (130 мільярдів доларів), Арно — на третьому (129 мільярдів доларів).

"Це різкий відхід від попередніх двох років, коли статки найбагатших збільшувались, оскільки уряди та центральні банки ввели безпрецедентні заходи стимулювання після пандемії Covid-19, піднявши вартість всього, від технологічних компаній до криптовалют", - зазначає видання.

Там додали, що основна причина таких подій - стрімке зростання облікових ставок у центробанках для боротьби з підвищеною інфляцією, від зміни якої страждають високоризикові активи, зокрема акції компаній.

Економічна правда

Публикации