На хабарі затримали члена Комісії з азартних ігор

20 августа, 18:58
Гаряча п'ятниця - фото 1
Гаряча п'ятниця / Дзеркало Тижня

За інформацією видання Дзеркало Тижня, співробітники НАБУ 20 серпня затримали члена Комісії на хабарі 90 тисяч доларів.

В п'ятницю 20 серпня НАБУ прийшло з обшуком в офіс Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей за адресою у Києві Бориса Грінченка, 3. На території офісу знаходяться спецпризначенці НАБУ та слідча група.

Джерела видання "ДТ" вказували на голову Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. КРАІЛ очолює Іван Рудий - колишній учасник АТО. Його, власне, й залучили на цю посаду з розрахунку на чесність, перевірену в бою.

Пізніше пресслужба НАБУ повідомила, що затримано чинного члена КРАІЛ. Посадовець вимагав кошти за сприяння у наданні дозволів та ліцензій у сфері грального бізнесу. Але імені названо не було.

Згодом журналіст Іван Новіков повідомив, що, за його інформаціею, мова йде про Євгена Гетьмана. На момент затримання він виконував обов'язки голови КРАІЛ (оскільки Рудий був у відпустці). За деякими даними, Гетьман ще й є чинним працівником Служби безпеки України.

За версією слідства, він вимагав кошти за сприяння у наданні дозволів та ліцензій у сфері грального бізнесу. Для його викриття було залучено детективів «під прикриттям».

Ймовірно є й інші учасники, які причетні до вимагання і одержанні неправомірної вигоди за сприяння у наданні дозволів та ліцензій у сфері грального бізнесу. Слідчі дії тривають.

Дзеркало Тижня

Публикации