М'ясо закінчилося: путін оголосив часткову мобілізацію в росії

21 сентября, 09:54
путін змарнів і просить нового гарматного м'яса - фото 1
путін змарнів і просить нового гарматного м'яса / кремль

У русні все дуже погано на фронті, а тому воєнні злочинці у кремлі вирішили відправити на забій в Україну ще русні.

путін зняв чергове вернення. На нього очікував весь світ 20 вересня, але опублікував ролик диктатор з кремля лише наступного ранку

За словами путіна, з 21 вересня у росії запустили "часткову" мобілізацію. Пізніше міністр оборони шойгу заявив, що русня планує мобілізувати 300 000 гарматного м'яса.

Диктатор переконує своє населення, що на службу відправлять лише тих, хто:

  • перебуває у запасі та тих, хто проходив службу;має певні військово-облікові спеціальності;також має військовий досвід.

Путін запевнив, що набрані на службу спочатку проходитимуть військову підготовку. Мовляв, лише після цього їх відправлять до військової частини. А звідти, самі розуміємо, – на фронт.

Диктатор також віддав негайний наказ урядові. Він передбачає негайно закрити усі питання оборонних підприємств, пов'язані з матеріальним, ресурсним і фінансовим забезпеченням. Це свідчить про те, що росіяни ще більше уваги приділятимуть виготовленню озброєння та ремонту тієї техніки, яку пошкодили на війні проти України.

За словами диктатора з кремля, він отримав прохання щодо проведення "волевиявлення". Мовляв, мешканці тимчасово окупованих територій прагнуть "приєднатися" до росії.

Цими словами путін підтвердив, що планує докласти зусиль, щоб підтримати псевдореферендуми. Ворог невдовзі може анексувати захоплені території, щоб мати можливість без порушення законів відправляти туди призовників.

Не минулося без цинічних заяв про репресії на території України. За словами путіна, їх у нашій державі посилили. Відповідний меседж він озвучив для свого населення, щоб мотивувати його вмирати на "спецоперації", а також підтримувати незаконну анексію.

Диктатор запевняв своє населення, яке саме потерпає від тиранії, що, мовляв, в Україні процвітає залякування, терор і насильство. Мовляв, вони вже набули "страшних варварських форм". Тож він вкотре підштовхнув до "порятунку рускоязичного насєлєнія".

24 канал

Публикации