М’якість горілки Medoff підтверджена більше ніж 50 нагородами

29.08.2017, 18:30
М’якість горілки Medoff підтверджена більше ніж 50 нагородами - фото 1

За історію свого існування, починаючи з 2003 року бренд Medoff отримав вже більше 50 нагород на міжнародних дегустаційних конкурсах, які щорічно проводяться в різноманітних куточках світу. Серед цих нагород 35 найвищих – медалі Gold, Double Gold та номінації Grand Prix.

Одним із останніх успіхів бренду стала чергова перемога на міжнародному дегустаційному конкурсі New York International Spirits Competition (серпень 2017), де Medoff отримав золоту медаль, тим самим повторивши минулорічний успіх.

Конкурс зібрав понад 600 алкогольних брендів з 23 країн світу, в умовах такої високої конкуренції Medoff знову потрапив в ряди найкращих.

«Ми віримо, що такі позитивні відгуки журі та високі оцінки наша горілка отримує завдяки особливій м’якості. З моменту виходу Medoff на ринок вона запам’яталась споживачам як неймовірно м’яка горілка, саме тому вона легко п’ється.» - коментують представники компанії виробника.

Регулярна участь у дегустаційних конкурсах дає змогу підтвердити, що висока якість продукту залишається незмінною, а смак та м’якість горілки впевнено конкурує зі світовими лідерами.

Партнерський матеріал

Публикации