Москва скаженіє

19.02.2017, 09:15
Держава терорист нарешті визнала терористів - фото 1
Держава терорист нарешті визнала терористів / Getty Images

Журналіст Петро Шуклінов вважає, що рішення Путіна визнати фейкові документи терористів з "ДНР" та "ЛНР" допоможе Україні.

Рішення Путіна визнати паспорти терористів - це просто подарунок для України. З усіх точок зору.

Але офіційно це ніхто не скаже. Будуть засуджувати. Навіть санкції посилять, можливо.

Москва скаженіє, тому що все йде не так, як планувалось. Загострення - єдиний для них шлях звернути на себе увагу після критики з боку Заходу.

Це рішення підтверджує, що домовитись з Заходом за спиною України не вийшло.

Тільки кому стане гірше після цього рішення, яке фактично означає анексію Донецька і Луганська? Виключно Москві - як коротко, так і довгостроково.

Це нібито мало збити хвилю розчарування серед прихильників "Новоросії" після стількох вбивств ватажків. Але навіть для місцевих це рішення насправді означає, що "росіянами" їх брати не хочуть - будуть "республікой" без майбутнього зі своїми, а не російськими "паспортами". Тобто - пріказано загнівать. Зате вся бандитська рать тепер вільно зможе їхати грабувати російські міста і вбивати росіян.

Це, з іншого боку, стане не дуже приємною новиною для тих в РФ, кого це рішення надихає писати коментарі "Путін всех переіграл". Насправді Путін просто підвищує температуру, щоб використовувати це на перемовинах з Заходом і нібито посилити свої позиції.

Але, як завжди, все вийде навпаки. Вочевидь, РФ хочеться й мінські угоди поставити під сумнів. Але й тут нічого не вийде: санкції відмінять не у разі виходу РФ з мінського процесу, а лише коли вони будуть повністю виконані: хоче Росія цього, чи ні. Напевне, ніколи, доречі, не будуть виконані.

Україні в цій ситуації потрібна стіна вздовж лінії розмежування. І вздовж кордону з РФ, що тепер майже одне й те саме. #требапосилитисанкції

Пост Петра Шуклінова на фейсбуці

Без Табу

Публикации