Московська хвойда Орбан посягнув на територіальну цілісність України

22.11.2022, 16:23
Орбан і ресентімент - фото 1
Орбан і ресентімент

Одіозний угорський прем'єр Віктор Орбан потрапив у черговий скандал.

20 листопада Віктор Орбан відвідав товариський матч футбольних збірних Угорщини та Греції.

Там один із уболівальників дав йому шарф, на якому було зображено мапу «Великої Угорщини» — з територіями, що входили до Угорського королівства до укладення Трианонського договору 1920 року. Крім Угорщини в сучасних кордонах, вона включає частини Австрії, Словаччини, Румунії, Хорватії, Сербії та України.

Цей недружній крок викликав осуд європейський політиків. Так, депутат Європарламенту румун Алін Мітуца заявив, що за таку поведінку Орбана необхідно покарати на рівні ЄС.

Україна заявила, що вимагає офіційних вибачень від Угорщини за цей демарш. Про це повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.

Він зазначив, що «просування ідей ревізіонізму в Угорщині не сприяє розвитку українсько-угорських відносин». Посла Угорщини в Україні викличуть до МЗС, де добряче розпекуть за демарш Орбана.

Сам Орбан 22 листопада у фейсбуці заявив, що "футбол - це не політика" і закликав "не шукати того, чого немає". Проте, у щирість московської зозулі ніхто не повірив. Це далеко не перший подібний скандал. Також Угорщина активно фінансує та підтримує сепаратистів на українському Закарпатті і є вірним васалом Москви. Остання напередодні вторгнення в Україну обіцяла своєму союзнику віддати частину українських земель. Нині Орбан всіма силами блокує допомогу України, показово зближується з державою-терористом Іраном та різко виступає проти санкцій ЄС проти держави-агресора Росії.

БЕЗ ТАБУ

Публикации