Монополія адвокатури чи нова пастка від Порошенка?

13.06.2016, 15:01
Новик крок у бік узурпації? - фото 1
Новик крок у бік узурпації? / пресс-служба президента Украины

Егор Соболєв про те, як під прикриттям судовї реформи робиться спроба взяти під контроль адвокатуру.

Записані Петром Порошенком в Конституцію нові слова про адвокатуру дозволяють йому взяти під контроль цю професію - останню з непідконтрольних клептократам в системі правосуддя.

Раніше кожен з нас мав право попросити представляти його в суді як професійного адвоката, так і просто доброго правника. Тепер це право у громадян забрали.

Коли представник Порошенко Олексій Філатов прийшов переконувати Самопоміч голосувати за ці слова в Конституції, ми запитали його: "А для чого Ви пропонуєте монополію адвокатури? Такого немає в жодній Конституції світу?".

Олексій почав розповідати, що це з метою розвитку цієї професії, треба створити для неї умови, і тому подібне...

Я одразу сказав нашим, що це чергова пастка. У справжніх, непідконтольних клептократам адвокатів просто заберуть свідоцтва. Раніше це не мало великого сенсу, бо вони могли прийти в суд захищати людей і без статусу адвоката. А тепер це заборонено усіма цими парламентаріями, які підтримали ідеї Порошенка -http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=7656 . Причому заборонено в Конституції!

Внаслідок цього Порошенко має шанс зробити те, що не вдавалося ані Леоніду Кучмі, ані Віктору Януковичу - мати в кулаку і слідчих, і прокурорів, суддів, і адвокатів.

Це вже почалося.

PS Відповіді на запитання "що робити?":

1. Всім миром захищати кожного такого адвоката.

2. Готуватися до позбавлення влади усіх олігархів з Порошенком на чолі та пояснювати важливість того тим, хто не готовий. Готуватися означає дуже багато дій методом самоорганізації, у тому числі підготовку проекту Конституції, яка сприятиме владі громадян.

Допис Єгора Соболєва у соцмережі Facebook друкується без скорочень

Без Табу

Публикации