Колишній підлеглий генпрокурора Луценка отримав 9 років колонії

31 января, 11:37
Сус отримав 9 років - фото 1
Сус отримав 9 років / УП

Вищий антикорупційний суд засудив колишнього заступнику начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дмитра Суса до 9 років позбавлення волі.

Екс-слідчого ГПУ та "зірку" цього відомства часів головування Юрія Луценка засудили за заволодіння майном. Йому призначили 9 років позбавлення волі із забороною протягом 3 років обіймати певні посади та конфіскацією всього належного йому майна.

Також Суса позбавили класного чину – старший радник юстиції.

Вирок можна оскаржити протягом 30 днів до Апеляційної палати ВАКС.

За генпрокурорства Юрія Луценка влітку 2016-го року Сус опинився в епіцентрі гучного скандалу – між ГПУ та НАБУ. У розпал конфлікту слідчо-оперативна група на чолі з ним приходила з обшуками до НАБУ, а стеження за самим слідчим призвело до фізичного зіткнення між працівниками двох силових структур.

Восени 2016 року виявилося, що його автомобіль Audi Q7 записано на 85-річну бабусю. Ця історія стала першим формальним приводом для переведення Суса на іншу посаду з подальшим звільненням з ГПУ.

Навесні 2017 року співробітники НАБУ затримали його в аеропорту "Бориспіль" за підозрою в заволодінні чужим майном у великих розмірах.

Українська правда

Публикации