КОКТЕБЕЛЬ запрошує на вечір традиційної джазової музики
КОКТЕБЕЛЬ
11 листопада у столичному Carribean Club за підтримки відомого українського бренду КОКТЕБЕЛЬ відбудеться концерт традиційної джазової музики у виконанні легендарних джазменів.
У концерті прийматимуть участь:
- Гуру українського джазу, відомий радіоведучій, арт директор Jazz in Kiev та творчій куратор Leopolis Jazz Fest (Alfa) – Олексій Коган;
- Американський блюз-роковий гітарист Дейв Філдс, на рахунку якого чотири сольних альбоми, а також співпраця з такими знаменитостями, як Арета Франклін, Шон Леннон, Ленні Кравіц, групи U2 та The Drifters;
- Група Dave Fields Band.
Бренд КОКТЕБЕЛЬ, який випускає традиційні коньяки, вина та шампанське, виступив генеральним партнером заходу.
Для бренду КОКТЕБЕЛЬ стало доброю традицією підтримувати заходи пов’язані з джазовою музикою. КОКТЕБЕЛЬ і джаз не тільки близькі за настроєм та емоціями – вони доповнюють один одного, а завдяки поєднанню традицій народжується справжнє мистецтво.
Другое на тему
Росіяни зруйнували будинок в Харкові й вбили 11 людей
Вчера, 11:57
Ціни на нафту перевищили 100 доларів через війну в Ірані
Вчера, 11:53
Україна з російського полону повернула ще 300 військових
06 марта, 13:43
Предложение партнеров
Комментарии
Публикации
Ми не будемо терпіти цей державний бандитизм Орбана
Франція збільшує свій ядерний арсенал
Втрати Росії за 4 роки війни перевищили 1 мільйон 261 тисячу військових
На банкнотах 200 гривень тепер буде гасло "Слава Україні! Героям слава!"