Китайське вантажне судно зайшло в окупований порт Севастополя
Китай показово порушив санкційний режим проти Росії та підтримав незаконну окупацію Криму.
Видання Financial Times повідомляє про демарш китайського торгового судна, яке побувало в окупованому росіянами Севастополі.
За даними українських офіційних осіб, судно Heng Yang 9 під прапором Панами, що належить і експлуатується компанією Guangxi Changhai Shipping Company, за останні кілька місяців було помічено в Криму як мінімум тричі.
Financial Times вдалося незалежно підтвердити останній з цих рейсів у вересні, використовуючи супутникові знімки, радіолокаційні зображення, дані транспондера і звичайні фотографії.
Використання цього порту заборонено західними санкціями з 2014 року, підкреслює видання.
Хоча Китай не прийняв західний режим санкцій проти Росії, його торгові судна раніше уникали портів, контрольованих московитами. Нині ж вони відкрито почали демонструвати зневагу до санкцій.
ГУР уразив два російські літаки Су-30 під Липецьком
Ілон Маск став першою людиною, чий статок сягнув 600 мільярдів доларів
Польща готує передачу МіГ-29 Україні
Словаччина намагається блокувати надання репараційного кредиту Україні