Кількість жертв землетрусу у Туреччині та Сирії сягнула 36 тисяч людей

13.02.2023, 15:34
Кількість жертв трагедії може ще зрости - фото 1
Кількість жертв трагедії може ще зрости / АФП

Кількість жертв землетрусу в Туреччині та Сирії різко зросла.

Нині рятувальники продовжують розбір завалів у Туреччини та Сирії в результаті землетрусів, які сколихнули ці дві країни минулого тижня.

За останніми даними, в результаті землетрусів в Туреччині загинули 31643 людини, а в Сирії - понад 4500 осіб. Таким чином, жертвами стихії в обох країнах стали вже понад 36 тисяч осіб, повідомляє Aljazeera.

В ООН тим часом заявили, що рятувальні роботи добігають кінця. За даними організації, до 5,3 мільйона людей в Сирії можуть залишитися без даху над головою після землетрусів. Близько 900 тисяч людей терміново потребують гарячої їжі в Туреччині та Сирії.

6 лютого в прикордонних районах Туреччини та Сирії сталися два землетруси силою понад 7 балів. На сьогоднішній день також зареєстровано понад 2000 афтершоків.

За даними ВООЗ, від землетрусів у Туреччині та Сирії постраждали майже 26 мільйонів людей. Вчені підрахували, що енергія, вивільнена двома землетрусами 6 лютого, порівнянна з енергією 500 атомних бомб. Тим часом, за даними ООН, число жертв землетрусів в Туреччині і Сирії може перевищити 50 тисяч.

УНІАН

Публикации