iPhone 11 - актуальний гаджет за приємні гроші

17.01.2023, 19:34
iPhone 11 - актуальний гаджет за приємні гроші - фото 1

Одинадцятий “Айфон” - модель хоч и не остання, але досить популярна серед фанатів “яблучних” гаджетів.

Завдяки своїм характеристикам вона залишається актуальною, це все ж таки пристрій преміального класу, що відчувається одразу, як тільки він береться до рук. На https://comfy.ua/smartfon-apple-iphone-11-128gb-white.html можна побачити, чим саме він приваблює покупців. І це одразу кілька переваг.

Айфони одинадцятого покоління: що пропонує розробник

iPhone 11 - актуальний гаджет за приємні гроші - фото 212799

Люди, які досить багато часу користуються цим смартфоном, підкреслюють такі його особливості:
• йому не нашкодить навіть падіння у вод;
• IPS – матриця високої якості дає чітке та красиве зображення;
• ідентифікація за відбитком пальця дуже зручна;
• три 12-мегапіксельні камери дозволяють робити найкращі знімки вдень та вночі;
• продуктивність у смартфона така, що навіть важкі додатки можна використовувати на високих налаштуваннях.
Цікаво, що навіть експерти підкреслюють, що продуктивності одинадцятого Айфона вистачить ще на кілька років - процесор Apple A13 bionic дозволяє працювати навіть з топовими іграми у форматі 3Д. Вони не зависають - і не будуть зависати ще деякий час точно.

iPhone 11, на відміну від багатьох гаджетів від Епл, може похвалитися досить високим рівнем автономної роботи. Його заряду при середньому рівні користування вистачатиме на цілий день. І при цьому гаджет підтримує швидку зарядку - за якихось 40 хвилин він заряджається на повну.

Дизайн одинадцятого айфону та інші подробиці

iPhone 11 - актуальний гаджет за приємні гроші - фото 212800

Звичайно, естетика смартфонів - то є тема індивідуальна. Але трохи пафосний iPhone 11 - це те, що точно примусить серце забитись частіше. Заднє скло к нього глянцеве, а рамку зроблено з аерокосмічного алюмінію, тож прикривати ту красу чохлом навіть прикро.

Айфон 11 досить великий, тож непомічним він точно не залишиться. Але це створює невелику проблему для дівчат, оскільки тримати смартфон однією рукою трохи складно.

Меломанам ця модель точно сподобається, оскільки в ній дійсно якісні динаміки. Вони не втрачають свою якість навіть з часом, що вже перевірено. Підтримка Dolby Atmos и просторового аудіо дозволяє по-справжньому насолоджуватися фільмами та серіалами.

Щодо пам’яті пристрою, краще за все ьрати максимальний об’єм 64 гігабайти, він точно задовольнить всі потреби користувача. Звичайно, можна зекономити та купити не такий місткий айфон, але то вже точно зайве.


Публикации