Хтось розбомбив у Севастополі кораблі Чорноморського флоту - русня в істериці

29.10.2022, 19:06
У русні добре палає - фото 1
У русні добре палає

Вранці 29 жовтня в бухті Севастополя просто на рейді раптово почали вибухати кораблі окупантів.

Першими про це написали телеграм-канали і виклали панічні відео.

Згодом окупанти написали, що була якась спроба атаки дронів, проте, нічого не сталося - всі кораблі цілі, а безпілотники збиті - також всі.

Це виявилося черговою брехнею.

Доволі щвидко було підверджено, що значних руйнувань зазнав новий флагман окупантів - фрегат проєкту 11356Р «Адмирал Макаров». Цей той самий носій ракет "Калібр", відповідальний за теракт - ракетний обстріл центру Вінниці. Після загибелі крейсеру "Москва" саме цей корабель зробили головним. Але флгаманом він пробув недовго.

Разом з "Макаровим" руйнувань зазнав тральщик проєкта 266М "Іван Голубець". Цьому дісталося взагалі більше всіх.

Крім того, отримали своє й інші кораблі флотилії.

Пізніше у соцмережаш з'явилось відео атаки, яке доводить, що її здійснили плаваючі керовані дрони-камікадзе. І зробили це дуже вправно та яскраво.

Відомо про пошкодження щонайменше трьох кораблів-носіїв крилатих ракет «Калібр». Таким чином, стріляти по Україні русні буде не тільки нічим, але й з нічого.

Смілива та результативна атака визвала істерику у русні. Руські назвали свої кораблі жертвами та учасниками охоронои так званої "зернової угоди" (цікаво, від кого?), а потім оголосили, що в односторонньому порядку зупиняють домовленості, проте, не з Україною (яка їх не підписувала), а з Туреччиною та ООН.

Звинуватила в атаці русня Велику Британію, а Україна, нібито, їй допомагала. В Україні це назвали брєдом.

"Ми попереджали про плани Росії зруйнувати Чорноморську зернову ініціативу. Тепер Москва під фальшивим приводом блокує зерновий коридор, який забезпечує продовольчу безпеку мільйонів людей. Я закликаю всі держави вимагати від Росії припинити свої голодні ігри та знову взяти на себе зобов’язання"- написав у своєму твіттері Дмитро Кулеба.

Як і у Лондоні.

«Щоб відволікти увагу від свого катастрофічного управління незаконним вторгненням в Україну, міністерство оборони росії вдається до неправдивих заяв епічного масштабу. Ця вигадана історія більше говорить про суперечки всередині російського уряду, ніж про Захід», — заявило МО Великої Британії у своєму Twitter.


Публикации