Хто відповість за непрацюючу систему е-декларування

13:10, 04 апреля
УНІАН - фото 1
УНІАН

Громадський активіст Віталій Манько вважає постійні технічні негаразди у роботі системи е-декларування не форс-мажором, а спланованим саботажем.

Головна помилка керівника підприємства Держспецзв’язок в тому, що в серпні 2016 він піддався політичному тиску і надав сертифікат непрацюючій системі е-декларування. І ця помилка йому буде коштувати дуже дорого. Адже "продукт" Міранди:

1. Має помилкову архітектуру, яка не виправляється сторонніми розробниками. Така архітектура не здатна обробити штатну кількість декларантів, і питання від початку стояло не "якщо" зависне, а – "коли" зависне.

2. Використовує (згідно інсайду) неліцензовані програмні бібліотеки. А точніше, ламані "мірандою" сторонні програмні бібліотеки, що порушує як мінімум авторські права.

3. Був зданий не в повному обсязі ( з порушенням ТЗ). А саме ТЗ було розроблене неадекватно концепції е-декларування, фахівцями-початківцями, котрі політичними шляхами отримали високі статуси.

4. "Переміг" на тендері з грубими порушеннями регламенту, у шахрайський спосіб.

Тому пану Євдоченку, який понесе відповідальність за те, що піддався тиску з боку політиків і ґрантових клікуш, не позаздриш. Його рішення - атестувати сурогатний продукт – матиме далекі наслідки. Про що я згадував неодноразово. І небезпечний експеримент, який ПРООН (Програма розвитку ООН - ред.) разом з ґрантовими брехунами провело з країною, буде коштувати всім нам недосягнення безвізу в кращому випадку. Корупція, дорогі мої, має саме такий вигляд, мерзенний, болісний для усіх, безперспективний. І ще раз НАПИШУ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ, то ж не кажіть, що не бачили.

РОЗРОБКА МІРАНДИ НЕ МАЄ ПЕРСПЕКТИВ, ВОНА НЕ МОЖЕ БУТИ АДМІНІСТРОВАНА НІКИМ В СИЛУ ПОМИЛКОВОСТІ АРХІТЕКТУРИ. ПОТРІБНО РОЗРОБЛЯТИ НОВУ СИСТЕМУ, І НА ЦЕ ПІДЕ ПОНАД РІК, ЯКЩО НЕ ВИКОРИСТАТИ ГОТОВЕ ПРОГРАМНЕ РІШЕННЯ.

І такими маленькими літерами, ніби їх нема. Аферисти з ПРООН мають понести кримінальну відповідальність за те, що як мінімум обікрали уряд Данії, який фінансував цей проект.

Пост Віталія Манька на фейсбуці

Без Табу
Другое на тему
Предложение партнеров
Комментарии
Публикации