Хто відповість за непрацюючу систему е-декларування

04.04.2017, 13:10
УНІАН - фото 1
УНІАН

Громадський активіст Віталій Манько вважає постійні технічні негаразди у роботі системи е-декларування не форс-мажором, а спланованим саботажем.

Головна помилка керівника підприємства Держспецзв’язок в тому, що в серпні 2016 він піддався політичному тиску і надав сертифікат непрацюючій системі е-декларування. І ця помилка йому буде коштувати дуже дорого. Адже "продукт" Міранди:

1. Має помилкову архітектуру, яка не виправляється сторонніми розробниками. Така архітектура не здатна обробити штатну кількість декларантів, і питання від початку стояло не "якщо" зависне, а – "коли" зависне.

2. Використовує (згідно інсайду) неліцензовані програмні бібліотеки. А точніше, ламані "мірандою" сторонні програмні бібліотеки, що порушує як мінімум авторські права.

3. Був зданий не в повному обсязі ( з порушенням ТЗ). А саме ТЗ було розроблене неадекватно концепції е-декларування, фахівцями-початківцями, котрі політичними шляхами отримали високі статуси.

4. "Переміг" на тендері з грубими порушеннями регламенту, у шахрайський спосіб.

Тому пану Євдоченку, який понесе відповідальність за те, що піддався тиску з боку політиків і ґрантових клікуш, не позаздриш. Його рішення - атестувати сурогатний продукт – матиме далекі наслідки. Про що я згадував неодноразово. І небезпечний експеримент, який ПРООН (Програма розвитку ООН - ред.) разом з ґрантовими брехунами провело з країною, буде коштувати всім нам недосягнення безвізу в кращому випадку. Корупція, дорогі мої, має саме такий вигляд, мерзенний, болісний для усіх, безперспективний. І ще раз НАПИШУ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ, то ж не кажіть, що не бачили.

РОЗРОБКА МІРАНДИ НЕ МАЄ ПЕРСПЕКТИВ, ВОНА НЕ МОЖЕ БУТИ АДМІНІСТРОВАНА НІКИМ В СИЛУ ПОМИЛКОВОСТІ АРХІТЕКТУРИ. ПОТРІБНО РОЗРОБЛЯТИ НОВУ СИСТЕМУ, І НА ЦЕ ПІДЕ ПОНАД РІК, ЯКЩО НЕ ВИКОРИСТАТИ ГОТОВЕ ПРОГРАМНЕ РІШЕННЯ.

І такими маленькими літерами, ніби їх нема. Аферисти з ПРООН мають понести кримінальну відповідальність за те, що як мінімум обікрали уряд Данії, який фінансував цей проект.

Пост Віталія Манька на фейсбуці

Без Табу

Публикации