Created with Sketch.

"Холостяк" збив людину у центрі Києва

15:54

Зірка шоу "Холостяк" Макс Михайлюк 4 грудня потрапив у дорожньо-транспортну пригоду в Печерському районі Києва. Він збив пішохода, коли той намагався перебігти дорогу.

За словами Макса, він намагався пригальмувати, але було занадто пізно. Люди почали перебігати дорогу в недозволеному місці, і він не встиг зреагувати. В результаті потерпілого забрала швидка допомога.

У МВС виданню "Сьогодні" підтвердили дану інформацію.

"Така ДТП була. Постраждалий пішохід госпіталізований з травмою голови. На місці працювала слідчо-оперативна група", - повідомили у відомстві.

Варто відзначити, що сам Михайлюк нічого не говорив з цього приводу. Цією подією він не ділився зі своїми підписниками в Instagram.

Нагадаємо, Макс Михайлюк був головним героєм десятого сезону реаліті "Холостяк". У фіналі він вибрав Дашу Ульянову, але вони швидко розійшлися, бо дівчина не змогла пробачити своєму коханому зраду, яка технічно зрадою не була.

Пізніше Макс познайомився з моделлю Дашею Хлистун. У них народилася дочка Адріана, а після пологів молоді батьки узаконили свої стосунки.


Другое на тему
Русня зачаїлася: В Україні вперше за 2025 рік не було нічного нальоту "шахедів"
До України на річницю звільнення Бучі приїхали десятки європейських топових політиків
Росія знову порушила "енергетичне перемир'я"
Предложения партнеров