Головне подивитись через паркан

18.06.2017, 19:10
Не пущать (с) - фото 1
Не пущать (с) / Мілан Леліч

Волонтер Віталій Дейнега про те, чому брав участь у Марші Рівності, а також - чому агресивні противники ЛГБТ - справжня проблема, а не купка чоловіків, що тримають одне одного за руку.

Минулої осені я зарікся публічно підтримувати Прайд через мудакуватість окремих учасників. З часом заспокоївся, бо зрозумів, що там такий же зріз суспільства як і в будь-якій іншій соціальній групі. Там є і мудаки, і відверте гівно, і нормальні люди. Концентрація останніх там не менша ніж серед тих самих волонтерів.

Тому просто скажу одну річ. Проти Прайду виступають: Ківа, Корчинський, Балога, мураєв, Мосійчук та багато інших ***расів. І я це слово вживаю не у сенсі їхньої орієнтації. А у дуже поганому сенсі.

Мені не дуже приємно дивитись як цілуються чоловіки. Це нормальна реакція – природня відраза людини з класичною сексуальною орієнтацією. Але це не дає права забороняти їм жити повноцінним життям. Якщо я дійсно вважаю що люди мають бути рівними

Минулого року я з #bobikthedog пройшов з Прайдом ті нещасні 200 метрів параду. І щоб це могло статись потрібні були поліція та паркани. Бо по інший бік були люди, які дивились на нас. Тупі обличчя, повні ірраціональної ненависті до усього що не схоже на них. Я вдивлявся у їхні обличчя і зрозумів, що я знаходжусь по правильний бік паркану. Бо краще посмішки, рівність, повага до не таких як сам і різнокольорові прапори, ніж пусті очі, шорти адідас та тупа мармиза як і піраньї. Це середньовічна ірраціональна ненависть з додаваннями релігії. І якщо геї б просто хотіли рівності зі звичайними парами: на вулиці, в ЗАГСі та реанімації. То їхні супротивники в глибині душі мріють про моноетнічну націю, гітлерюгенди, бандеро-арійців та повернення середньовічних релігійних забавок з багаттями.

І на фоні цієї ху**ні чоловіки, що ходять за ручку уже не так напрягають.

Головне подивитись через паркан

Пост Віталія Дейнеги не фейсбуці

Без Табу

Публикации