Дуже прошу зробити деклараційний камін-аут

31.03.2017, 10:55
1
Вихід є - фото 1
Вихід є / Роман Скрипін via Facebook

Журналіст Роман Скрипін закликає владу, журналістів та антикорупціонерів до прозорості та "деклараційного камін-аута".

Усі мають заповнювати зручну електронну декларацію. Усі. Ключових слів два: "зручну" і "всі". І така, що працює, а не імітує інфаркт/пронос/нежить/амнезію.

В день, коли ти йдеш на державну службу, ти просто відкриваєш свої дані. Усі. Бо тебе на роботу взяло суспільство. І тепер ти покажи як жив, як живеш, де що береш чи брав. Це нормально.

Не готовий? Не йди на державну службу. СЛУЖБУ. А не в схеми.

Чиї дані можуть бути також публічними? Громадських неприбуткових організацій, бо вони взяли на себе тягар назви "громадські". І неприбуткові.

Що б ви не робили, але, якщо громадські й неприбуткові, то громадські й неприбуткові. А це означає прозору звітність. Без інфаркт/пронос/нежить/амнезія.

Цей же тягар на себе мають взяти (ТАДАМ!!!!) журналісти. Бо ваша функція глибоко соціальна.

Не бачу іншого інструмента, аби запобігти прихованій "джинсі". Дуже прошу зробити деклараційний камін-аут. Бо це відновить довіру до тої писанини/аудіо/відео-матеріалів, яким ви засмічуєте безкарно інформаційний простір.

І от після всього цього ви, цнотливі й святі маєте повне право виї...ати ПРЕЗИДЕНТА, УРЯД й ПАРЛАМЕНТ.

А так, з вашою рішучістю, вони грають вас. Бо ви ніяк не можете скласти собі ціни. Бо цінник дууууууже мінливий. І дууууууже коньюктурний. І дуууууууже комсомольський. Добраніч, добраніч, добраніч.

Пост Романа Скрипіна на фейсбуці, із збереженням орфографії автора

Без Табу
1

Публикации