Друзі-нардепи, бізнес та елітна власність Медведчука - розслідування

04.07.2017, 15:32
8
Демонічний персонаж української політики - фото 1
Демонічний персонаж української політики

У центрі уваги журналістів програми "Наші гроші" - столичний офіс Віктора Медведчука, кума російського президента і лідера руху «Український вибір», який розташований за адресою Велика Васильківська, 23-Б. Відвідувачі цього офісу дають комплексне уявлення про сфери впливу Віктора Медведчука.

Входом у праве крило офісного будинку на Великій Васильківській, 23-Б користуються представники ТОВ «Детективна охоронна компанія «Шторм». Створена 2015 року під початковою назвою «Сварог».

Співробітники цієї структури супроводжують особисто Медведчука, охороняють його нерухомість, а також акції «Українського вибору».

До Віктора Медведчука часто приїздять народні депутати. Нардеп від Опозиційного блоку, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович каже, що намагається бачити Медведчука «частіше, хоча б раз на тиждень». За версією політика, вони зустрічаються тільки для того, аби витягнути з ув’язнення друга Вадима Рабіновича Миколу Карпюка.

Колега Рабіновича по фракції Нестор Шуфрич запевняє, що їздить до Медведчука, тому що вони товаришують вже 20 років. І називає «Український вибір» їхнім спільним проектом. Крім того, вони імовірно тривалий час мали спільний газовий бізнес.

Нардеп-опозиціонер Василь Німченко розробляє законопроекти, які схвалює Віктор Медведчук. Крім того, в будинку на Великій Васильківській, 23-Б розміщена приймальня народного депутата від Опозиційного блоку Тараса Козака. Нардеп від БПП Сергій Лещенко називає Медведчука і Козака бізнес-партнерами.

Нардеп Тарас Козак – виявився міноритарним власником скандального тютюнового монополіста у сфері дистриб’юції цигарок. Компанії «Тедіс Україна», яка раніше мала назву «Мегаполіс». А сам бізнес теж тягнеться до Медвечука.

Медвечук оточує себе предметами розкоші як справжній олігарх: володіє двома автівками Mercedes-Benz S-500 та G-55, маєтком площею майже 3 тис. кв. м та 6 га землі на вїзді в Київ. Користується приватним літаком “Фалькон-900” та резиденціями по всій країні, записаними на близькі інвесткомпанії. За даними Сергія Лещенка, йому також належить розкішна 5-палубна яхта Royal Romance приблизною вартістю 180 млн євро.

Деталі у сюжеті програми "Наші гроші" - "Агент впливу: «армія», бізнес і лобі Віктора Медведчука":

BIHUS info
8

Публикации