Для мене мої власні амбіції не є головними. Чому Садовий зняв свою кандидатуру

01.03.2019, 13:54
Садовий відмовляється на користь Гриценка - фото 1
Садовий відмовляється на користь Гриценка / Соня Кошкіна

Лідер партії Самопоміч Андрій Садовий пояснив своє рішення про зняття власної кандидатуру та підтримку єдиного кандидата від демократичних сил.

Україна потребує перезавантаження влади. Розслідування журналістів, які розкривають розкрадання в оборонному бюджеті, це лише вершина айсберга. Правда значно страшніша і це потрібно припиняти негайно. Саме зараз!

Я йшов на вибори з метою якісних змін в країні. Для мене мої власні амбіції не є головними. Я готовий жертвувати ними задля досягнення більшої мети.

Вважаю, що єдиний кандидат від демократичних, проукраїнських і антикорупційних сил має всі шанси перемогти ставлеників олігархів і мародерів при владі.

Протягом своєї кампанії я відвідав практично усі області України і доносив до українців ключову думку - ми заслуговуємо на більше, ніж корумпована влада і бідна країна. Ми маємо право на кращу долю ніж пошуки роботи за кордоном і подачки влади перед виборами. Єдине, що стримує Україну від розвитку - це тотальна корупція і захланність владних еліт. Саме це є головним інструментом Росії у війні проти України. Не може бідна і корумпована країна перемогти значно сильнішого за неї ворога.

Я дякую всім, хто долучився до моєї кампанії і повірив в мої ідеї. Ми на початку шляху до зміни влади в країні. Цього року на нас чекають ще парламентські вибори і наступного - вибори до органів місцевого самоврядування, на яких “Самопоміч” готова стати платформою для об’єднання дійсно нових прогресивних сил і зобов’язана перемагати.

Що стосується президентських перегонів то проаналізувавши дані опитування компанії “Фама”, які були оприлюднені сьогодні, я прийняв для себе наступне рішення:

Відкликати власну кандидатуру і підтримати кандидатуру Анатолія Гриценка на виборах президента України.

Моя підтримка не є безумовною. Я запропоную Анатолію Гриценку проект угоди про підтримку. Вона буде абсолютно публічною і стосуматиметься ряду принципів - зокрема щодо боротьби з корупцією, політики щодо окупованих територій, виборчого законодавства а також чистоти кадрових призначень.

Пост Андрія Садового на фейсбуці:

Без Табу

Публикации