Держава-терорист Росія виходить з Ради Європи

15 марта, 18:08
Державі-терористу не місце у європейській сім'ї народів - фото 1
Державі-терористу не місце у європейській сім'ї народів

У вівторок, 15 березня, росіяни здійснили черговий постріл собі ж у ногу.

Віцеспікер російської Держдуми Пьотр Толстой заявив, що генеральному секретарю Ради Європи було вручено лист глави МЗС Сергєя Лаврова про вихід Росії з організації. Про це Толстой написав у своєму Telegram-каналі.

Толстой заявив, що Росія виходить із Ради Європи "з власної волі, це виважене та обдумане рішення". Варто зазначити, що у вівторок ввечері Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) розглядатиме резолюцію, у разі затвердження якої буде розпочато процедуру повного виключення Росії із Ради Європи через війну, яку РФ розв'язала проти України.

Толстой заявив, що рішення про вихід було прийнято "в розпал чергової антиросійської дискусії в ПАРЄ, результатом якої може стати чергова брехлива русофобська резолюція, яка ґрунтується на домислах, що не мають жодного стосунку до реальності".

Толстой додав, що Росія не планує сплачувати щорічний внесок до Ради Європи.

При виході з Ради Європи Росія денонсує Європейську конвенцію про права людини, заявив голова міжнародного комітету Держдуми Слуцький.

За Статутом Ради Європи юридично припинення членства відбудеться лише у кінці поточного фінансового року, тобто 31 грудня

Європейська правда

Публикации