Депутат від "Слуги Народу" під час вторгнення руських купив маєток на Печерську

23.01.2023, 13:28
Халімон "попав" - фото 1
Халімон "попав" / УП

Журналісти видання "Українська правда" оприлюднили розслідування, згідно з яким заступник керівника парламентської фракції "Слуга народу" Халімон під час повномасштабної російсько-української війни придбав маєток на Печерську.

Пан Халімон заплатив за нерухомість 10,3 млн грн, оформивши його на іншу особу. Це в п'ять-шість разів дешевше за вартість маєтків аналогічної площі в цьому районі. Продавцем виступив архієрей Православної церкви України Олександр Драбинко, який незаконно наслідував маєток від померлого очільника УПЦ МП Володимира Сабодана (який також не мав права ним володіти, оскільки це заборонено приписами церкви).

Маєток Халімона - розслідування:

Викриття Халімона спровокувало великий скандал - його буде звільнено з посади заступника голови парламентської фракції "Слуга народу".

Про це голова фракції Давид Арахамія заявив у Телеграмі.

"Якщо ти народний депутат і маєш пару зайвих мільйонів гривень, то ти повинен допомогти своїй країні. Це твій обов’язок. Тому, звичайно, етична складова цього вчинку суперечить нашим цінностям і нашому баченню того, чим під час війни має займатися народний депутат. За це Павло Халімон буде звільнений із посади заступника голови нашої фракції", – зазначив він.

Арахамія закликав правоохоронні органи розпочати розслідування і дати юридичну оцінку цим подіям. Керівник парламентської фракції наголосив: "Якщо було порушено закон – значить за це потрібно понести покарання".

Українська правда

Публикации