Депутат на Закарпатті підірвав гранати на засіданні сільської ради - 26 постраждалих

15.12.2023, 16:57
Фото з місця інциденту - фото 1
Фото з місця інциденту / Нацполіція

На Закарпатті депутат сільської ради 15 грудня під час засідання сесії Керецьківської сільської ради (Хустський район) підірвав гранати.

Інцидент стався 15 грудня близько 11:30. Внаслідок вибуху постраждали 26 людей, 6 з яких є у важкому стані.

Повідомлялося, що медики проводили реанімаційні заходи щодо чоловіка, який підірвав гранати. Вже встановлено його особу - це місцевий сільський депутат від "Слуги Народу" Сергій Батрин.

Припускають, що Батрин у такий дикий спосіб протестував через наміри депутатів виділити сільському голові надбавку, а також – премію.

За кілька хвилин до інциденту, між Батриним і його колегами сталася гостра сварка. Він висловив обурення, що депутати в умовах війни підтримали запровадження 50% окладу та щомісячної премії у розмірі 100% посадового окладу для сільського голови. Претензії та аргументи Батрина не подіяли. Тому він просто вийшов із зали й повернувся туди вже з гранатами.

За кілька днів до події, депутат облікував відео, де різко критикував місцевих посадовців та озвучував до них свої претензії.

Розслідування підриву гранат депутатом сільської ради здійснюється за керівництва Закарпатської обласної прокуратури, повідомив Офіс генерального прокурора.

Подію кваліфікували як терористичний акт та незаконне поводження з боєприпасами. Наразі встановлюються обставини інциденту, тривають першочергові слідчі дії.

24 канал

Публикации