Депутат Дубінський виявився руським шпигуном на прізвисько "Буратіно"

13 ноября, 17:08
У гостях у казки - затримання агента Буратіно - фото 1
У гостях у казки - затримання агента Буратіно / СБУ

Народний депутат Олександр Дубінський 13 листопада отримав підозру у державній зраді. У СБУ встановили, що він співпрацював з російськими спецслужбами й був їхнім агентом.

Нардеп входив до складу злочинної організації, яку сформувало російське ГРУ. Там Дубінський мав позивний "Буратіно".

У СБУ розповіли, що разом з ДБР зібрали докази державної зради з боку Дубінського. Зокрема, він здійснював інформаційно-підривну діяльність на користь країни-агресорки.

Основне завдання цієї організації – розхитування суспільно-політичної ситуації в Україні та дискредитація нашої держави на міжнародній арені. За це учасники угруповання отримували гроші від воєнної розвідки Росії,
– мовиться у заяві СБУ.

Правоохоронці наголосили, що фінансування мережі сягало понад 10 мільйонів доларів США. За ці гроші Дубінський разом зі співучасниками мережі поширював фейки про вище військово-політичне керівництво нашої держави.

"Один з прикладів дезінформаційної роботи – розповсюдження фейків про нібито втручання українських високопосадовців у президентські вибори в США у 2019 році", – зазначили у СБУ.

У службі підкреслили, що для "розгону" проросійських наративів він брав участь у різних пресконференціях. Наостанок у СБУ сказали, що злочинну організацію, де перебував Дубінський, створив заступник начальника російського ГРУ Владімір Алєксєєв як агентурну мережу, що діяла в столиці України.

У Дубінського 13 листопада вдома пройшли обшуки. Зокрема, вони були пов'язані зі справою нардепа про держзраду або про злочинну організацію, створену для дискредитації іміджу України на міжнародній арені.

До цього правоохоронці приходили до Дубінського з обшуками 1 листопада. За даними СБУ, нардеп організував схему, щоб нелегально переправити рідного брата своєї дівчини за кордон.

24 канал

Публикации