Демократи зберегли контроль у Сенаті США

13.11.2022, 12:26
Сенат не підкорився республіканцям - фото 1
Сенат не підкорився республіканцям

Демократи отримають достатню кількість місць, щоб зберегти контроль над Сенатом США.

Остаточний удар по надіях республіканців був завданий в Неваді, де в суботу сенатор від демократів Кетрін Кортес Масто, за прогнозами, виграла переобрання, обійшовши Адама Лаксальта, колишнього генерального прокурора штату.

Прогнозована перемога Масто забезпечує демократам 50 місць, а другий тур виборів ще попереду в Джорджії 6 грудня.

Загалом на виборах стоять на кону 35 місць у Сенаті.

8 листопада у США відбулися проміжні вибори, на яких американці переобирали всіх 435 членів Палати представників Конгресу й третину (35) сенаторів.

Нагадаємо, в Росії чомусь вирішили, що перемога республіканців на проміжних виборах може бути хм на користь та спричинить сгортання підтримки України. В Росії американських "ізоліціоністів" підносили ледь не як друзів русні. Насправді це не так - в США існує двопартійна підтримка України, яка залишається незмінною.

Ще один цікавий підсумок листопадових виборів - нове національне опитування Yougov показало, що губернатор Флориди Рон Десантіс вирвався вперед на 7 відсоткових пунктів від колишнього президента США Дональда Трампа у потенційних президентських праймеріз. Рон Десантіс є ярим русофобом і його вже порівнюють з іншим республіканцем - Рональдом Рейганом, який є переможцем і могильником СРСР.

Українська правда

Публикации