Декоммунизация: Под Одессой снесли памятник известному большевику
Работы проводились в спешке ночью
Из города местные власти убрали памятник Котовскому.
В Подольске Одесской области (бывший Котовск) демонтировали памятник "красному командиру" Григорию Котовскому. Об этом пишет Думская.
Работы по демонтажу изваяния, стоявшего напротив железнодорожного вокзала, прошли с полуночи до четырех утра 10 июня.

Таким образом власти Подольска с огромным опозданием решили выполнить требования закона о декоммунизации.
Інше на тему
20 хвилин у бою і квиток в один кінець: скільки насправді живуть російські новобранці на фронті
13:41
Бізнес на СЗЧ: на Одещині військовий та іноземець вимагали $8500 за повернення на службу без покарання
13:00
Нічна атака на Суми: росіяни вдарили КАБами по складах та скинули дрон на житловий будинок
12:01
Предложение партнеров
Коментарі
Публікації
"Кілл-зона" замість курорту: Марк Фейгін про неминучу ізоляцію Криму та втечу росіян на гумових човнах
17 червня, 14:01
«Цю війну не виграти»: як Гіркін та Z-патріоти ховають російську армію у прямому ефірі
17 червня, 13:41
Прогнози від диктатора та палаючі Ту-22М3: чому Лукашенко знову екстрено мчить до Путіна
16 червня, 09:01