Мер Ірпеня причетний до гігантської крадіжки

21.07.2016, 13:00
Мер Ірпеня причетний до гігантської крадіжки - фото 1

Народний депутат України на своїй сторінці у Фейсбук пояснила, чому в Бучі та Ірпіні проводяться обшуки у представників місцевої влади.

Довідково для журналістів, які роблять сюжети з приводу сьогоднішніх обшуків в Бучі і Ірпені. Йдеться про крадіжку на початку 2000-х 890 га лісу навколо Бучанського Межигір'я. Наприкінці минулого року ці землі були повернуті державі рішенням Верховного суду. Попри навіть позицію суду, Бучанська міськрала повторно розпаювала ці землі. Рішення лобійювалося мером Бучі Анатолієм Федоруком. Ним же виносилося на сесію і підписувалося.

Місця, які найбільш постраждали від цього "госпідаря", - вул. Пушкінська і Яснополянська в Бучі. Там в квітні-травні рубали дерева, активісти лягали під КамАЗи, билися з титушками, ми залучали поліцію з області, і навіть відкрили на тому місці мою громадську приймальню - про все це є у мене на фб в квітні-травні.

До цих пір там стоять будівельні крани, видно свіжопорубані дерева.

Думаю, моя приймальня теж стоїть і досі. Це такий безформений намет, який добре захищає людей від титушок.
Деталі і документи по 890 га Бучі є у Олена Жежера. Трохи згодом я викладу свій депутатський запит на цю тему і відповідь Генпрокуратури.

Ви спитаєте, до чого тут ‪#‎Карплюк‬ - відповідаю: коли (ще до рішення суду) розпайовувалися деякі ділянки з тих 890га, він був заступником мера Бучі Анатолія Федорука. Отже, теж причетний до цієї гігантської крадіжки. Ірина Федорів досліджувала від руху Чесно походження капіталів Карплюка, і знайшла в його декларації 67 квартир, за що він дістав прізвисько ‪#‎Вова67‬

"Без Табу"

Публикации