Чому Порошенко програв у першому турі

01.04.2019, 17:40
Порошенко сам винен у своїх 16% - фото 1
Порошенко сам винен у своїх 16%

Блогер Руслан Хаврюта підбиває підсумки першого туру виборів президента України та пояснює, чому Петро Порошенко мало не в два рази програв Володимиру Зеленському.

Доброго ранку, Петро Порошенко. Як ваші справи? Як вам результати першого туру? Не дуже? В штабі казали, що рейтинг опонентів дутий? Тепер таке враження, що в вашу теплу ванну хтось шипунця підпустив і воду перестали гріти?

І от зараз би спробувати відійти від грального стола, подивитись на ситуацію і задатись питанням «А чи не хєрню я роблю?». Але судячи з бойової риторики вчора - ви так нічого і не зрозуміли.

Останні три роки ми вам кричали, махали, запускали сигнальні ракети, викладали слово «діалог» тілами, але ви робили вигляд, що все добре, а збоку надійні люди шепотіли «та то все агенти Кремля, то все продажні». А лідера ж формує команда, якій хочеться передати окремий привіт за 5 років схем, кришувань, покривання вбивць активістів, імітацію бурхливої діяльності, розпили, наїзди, надування щок і відгавкування від питань. І якщо цей холодний душ не наштовхне на якісь висновки - то наступним буде вже душ шарко.

І ще одне. Клоун, лох без досвіду, дурень, бидло оце от все ясно. Але якщо ти сідаєш грати з клоуном і так програєш, то ви тоді хто? Тому зі святом вас, чешіть потилицю. Подарував би вам книжку «Основи логіки і причинно-наслідкові зв‘язки», але нехай вам суть написаного Цеголко в двох словах передасть.

P. S. Бо дуже часто, Зеленський - це не вибір, Зеленський - це реакція.

Пост Руслана Хаврюти на фейсбуці:

Без Табу

Публикации