​Чим особливо важлива сьогоднішня "бавовна" по Москві

01 августа, 15:12
Хлопці, що з обличчями? - фото 1
Хлопці, що з обличчями? / Ройтерз

1 серпня у Москві палало - туди знову прибули невідомі ударні дрони, щоб наробити "бавовни".

Звісно, чим більше хаосу в тилу ворога, тим для нас краще. І якщо російські окупанти не хочуть відтягувати від лінії фронту додаткові засоби ППО для оборони столиці, то хай згадують варіант в стилі "дідов", і розгортають АЗУ-57 — аеростати загородження типу як в Другій світовій, але зразка уже 1957 року.Або хай пригадують, що після легендарного прильоту Матіуса Руста до Москви в 1987 році радянські військові відпрацьовували тему з підвіскою ракет "повітря-повітря" Р-60 на Ми-24, щоб такими вертольотами атакувати малорозмірні повітряні цілі.

Але все найцікавіше в сьогоднішній "бавовні" саме в тому, по якій саме будівлі "прилетіло".

Росіяни уже говорять, що удар припав на 21 поверх башти IQ, де сидить Минпромторг рф, що відповідає за виробництво безпілотників та засобів зв’язку військового призначення. Більш того — саме російський Минпромторг є формальним і фактичним власником усіх технологій по розвідувально-ударним безпілотникам "Форпост", ліцензію на виробництво яких рф купила в Ізраїлю.

Чим більше бардаку й фрустрації в таких міністерствах, що важливі для російського ВПК, тим краще для нас.

Це наближає нашу Перемогу. Це заодно показує, що Україна давно уже вміє проводити спеціальні операції на порядок краще, навіть аніж хвалений "Моссад".

телеграм-канал Оперативні новини

Публикации