Чи зніме Трамп санкції з Росії

27.01.2017, 13:00
Що далі? - фото 1
Що далі? / Getty Images

Блогер Олексій Мінаков аналізує вірогідність того, що новий президент США зніме санкції з держави-агресора.

ЗМІ підняли інфохвилю, ніби Адміністрація Трампа вже підготувала указ про зняття санкцій з Росії. А в якості джерела виступає інформація від старшого наукового співробітника аналітичного центру Atlantic Council (США) Фабріса Потьє.

Я перевірив - цей поважний пан дійсно працює в Atlantic Council: www.atlanticcouncil.org/about/experts/list/fabrice-pothier

Але джерело все одно не повністю надійне - саму інформацію про указ щодо зняття санкцій з Росії Потьє отримав зі своїх джерел, яких він не називає. Очевидно, його гучні слова "Білий дім" вимушений буде прокоментувати найближчим часом.

В будь-якому випадку, з точки зору американського законодавства, Трамп може видати такий указ. І, до речі, тим самим випередити Конгрес, який збирався заборонити йому це зробити. Буквально декілька днів назад у Конгресі обговорювалась можливість внести законопроект, який залишить останнє слово щодо санкцій проти Росії за Конгресом.

Час на стороні Трампа. Тож підготовка і підписання цього указу - речі реально можливі. Не повинно бути жодних ілюзій. Хоч це рішення буде дуже небезпечним для всього світу та його майбутнього. Тому що зняття санкцій стимулюватиме більшу агресію Росії на світовій арені і, крім того, легалізує всі терористичні дії Кремля - від анексії Криму до військових дій на Донбасі та в Сирії.

І тоді, не здивуюся, якщо особисто Путін нагородить Трампа "Орденом Дружби" за внесок у співробітництво з РФ, яким вже нагородили декілька років тому новопризначеного держсекретаря США Рекса Тіллерсона.

Пост Олексія Мінакова на фейсбуці

Без Табу

Публикации