Бренд Arctica отримав золоту медаль в США

23.08.2017, 15:16
Бренд Arctica отримав золоту медаль в США - фото 1

Після престижної номінації «Горілка Року 2017» в Берліні бренд Arctica отримав ще одне золото в США.

Нещодавно стали відомі підсумки щорічного конкурсу спиртних напоїв The New York International Spirits Competition, за результатами якого бренд Arctica був нагороджений золотою медаллю.

Міжнародний дегустаційний конкурс The New York International Spirits Competition 2017 цього року зібрав понад 600 алкогольних напоїв з 23 країн світу. Для бренду Arctica - це дебют на Нью-Йоркському конкурсі. Вражає, що в умовах такої конкуренції, серед сотень інших горілка Arctica відразу потрапила в число найкращих.

Бренд Arctica менше року на ринку, а вже вдруге отримує золото міжнародного рівня. На початку цього року на дегустаційному конкурсі в Берліні бренд здобув не тільки золоту медаль, а й був нагороджений в окремій номінації «Українська горілка року 2017». Схоже думки європейських і американських журі абсолютно збігаються.

У компанії виробника пов'язують такий успіх з бездоганною чистотою горілки Arctica. В її виробництві не використовується абсолютно ніяких домішок - тільки кришталево чиста вода, високоякісний спирт і багаторівнева фільтрація. «Ми будемо відправляти нашу горілку і на інші майбутні конкурси, впевнені, що преміальна якість та чистота нашої горілки принесуть ще чимало престижних нагород.»- коментують представники ТОВ «Істерн Беверідж Трейдінг».

Партнерський матеріал

Публикации