Боевики "ДНР" и "ЛНР" снова препятствуют работе наблюдателей ОБСЕ
02.10.2016, 19:00
Наблюдатели не могут попасть в Счастье и Богдановку
/ zn.ua
Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ заявила, что боевики продолжают препятствовать деятельности наблюдателей в зоне проведения АТО на Донбассе.
Об этом сообщает пресс-служба миссии в Facebook.
"СММ по-прежнему не может перейти мост в Счастье со стороны "ЛНР" - мины и баррикады. СММ ОБСЕ может/готова наблюдать, но ей препятствуют", - говорится в сообщении.
Отмечается, что наблюдатели ОБСЕ также не смогли пройти к Богдановке, потому что на этом участке не произведено разминирование территории.
Напомним, ранее ВСУ не пропускали ОБСЕ через Счастье из-за минного поля "ЛНР".
Інше на тему
Від 17 тисяч штрафу до в'язниці: як каратимуть за ігнорування повісток з пошти та «Оберегу»
19:41
Паливна криза, втеча флоту та зупинка «Титану»: ЗСУ майже завершили логістичну блокаду Криму
18:20
Додому назавжди: Україна повернула тіла 522 полеглих захисників
16:00
Предложение партнеров
Коментарі
Публікації
"Кілл-зона" замість курорту: Марк Фейгін про неминучу ізоляцію Криму та втечу росіян на гумових човнах
Вчора, 14:01
«Цю війну не виграти»: як Гіркін та Z-патріоти ховають російську армію у прямому ефірі
Вчора, 13:41
Прогнози від диктатора та палаючі Ту-22М3: чому Лукашенко знову екстрено мчить до Путіна
16 червня, 09:01
Ранковий терор: російський FPV-дрон убив жінку на Харківщині, її чоловік у лікарні
100 тисяч на лікуванні та квест із довідками: як військовим отримати виплати після поранення
Надивилися на Україну: Тайвань масово вчить цивільних керувати дронами на випадок вторгнення Китаю