Блекаути та порожні заправки: чому Буданов просить українців у Криму трохи потерпіти

12:57
Блекаути та порожні заправки: чому Буданов просить українців у Криму трохи потерпіти - фото 1

Збройні сили України активно «висушують» російську логістику на півдні, через що в окупованому Криму почалися серйозні перебої зі світлом, водою та пальним. Як зазначає «Дзеркало тижня», керівник розвідки Кирило Буданов закликав місцевих українців поставитися до цих незручностей з розумінням, адже головна мета — повернення півострова додому.

Збройні сили України продовжують методично знищувати військову інфраструктуру та шляхи постачання російських окупаційних військ на тимчасово окупованому півострові. Як заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв'ю «РБК-Україна», українцям, які залишаються в окупації, необхідно набратися терпіння через побутові труднощі, що виникають внаслідок бойових дій.

БЕЗ ТАБУ розповідає, що удари Сил оборони по логістичних вузлах загарбників уже призвели до серйозного дефіциту пального та масштабних проблем із комунальними послугами на півострові.

Кирило Буданов закликав мешканців Криму поставитися до тимчасових труднощів із розумінням Керівник ГУР МО Кирило Буданов / Фото: Дзеркало тижня

Мета – повне відрізання угруповання «Днєпр»

За словами очільника воєнної розвідки, ключове завдання українських військових на цьому етапі – повністю перекрити південні логістичні артерії, якими Росія забезпечує свої війська. Через це цивільне населення змушене стикатися з перебоями в постачанні ресурсів.

«Я хотів би сказати, користуючись можливістю, таким людям, які насправді розуміють, що Крим – це Україна і це єдине ціле, і ніколи розірвати цей зв'язок нікому не вдасться, що їм треба з розумінням ставитись до того, що відбувається», – наголосив Кирило Буданов.

Він додав, що відсутність стабільного енергопостачання, проблеми з водою та дефіцит бензину є прямим наслідком руйнування військової логістики ворога.

Перебої зі світлом величезні, часто з водопостачанням – це похідне від перебоїв з електроенергією здебільшого. Але всі ці незручності – заради великої мети, а велика мета – це повернення додому.

Контрольована ескалація та тиск на Кремль

Паралельно із цим Президент України Володимир Зеленський повідомив про перші вагомі результати кримської операції. Завдяки застосуванню тактики deep та middle strike (глибоких та середніх ударів) ЗСУ вдалося суттєво уповільнити темпи мілітаризації півострова, яку Росія активно проводила протягом останніх років.

Водночас у Представництві Президента України в АР Крим зазначають, що говорити про повну та остаточну ізоляцію півострова наразі зарано. Зараз Сили оборони реалізують стратегію контрольованого тиску на систему забезпечення російської армії, змушуючи військово-політичне керівництво РФ шукати шляхи для переговорів.

Нагадаємо, що через ефективні дії української армії окупаційна адміністрація півострова була змушена оголосити режим надзвичайного стану на території Криму та Севастополя.

Раніше БЕЗ ТАБУ писав, що українські сили успішно уразили низку важливих військових об'єктів у Криму, зокрема російські системи протиповітряної оборони та радіолокаційні станції, що значно послабило захист загарбників на південному напрямку.


Публікації