Більшість доказів в справі Шеремета вказують на те, що є російський слід, –Троян

17.05.2017, 11:58
Більшість доказів в справі Шеремета вказують на те, що є російський слід, –Троян - фото 1

В гостях програми "Лівий берег" із Сонею Кошкіною – заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян.

"Міністр правий в тому, що в нас одна з ключових версій і більшість доказів вказують на те, що є російський слід (щодо вбивстава журналіста Павла Шеремета - ред.)", - заявив Троян.

Чиновник аргументував свою позицію тим, що журналіст був в опозиції до російського президента і навіть до білоруського керманича.

Також Троян прокоментував роль журналістів у розслідуванні вбивста Шеремета.

"Журналісти, коли висвітлюють щось, не несуть відповідальності в нашій країні. Я не бачив такого випадку, коли за поширення будь-якої слідчої чи оперативної інформації журналіст ніс відповідальність. Він розслідував, він її подав, як міг, як хотів, як він це бачив, як він це розслідував", - сказав заступник Авакова.

"Те, що виявили Устименка - це якісна робота і це дійсно зіграло ключову роль, що повний номер ідентифікували, вони вийшли на автомобіль, а значить і на Устименка", - підписався під безпорадністю власного відомства Троян.

Крім того, в ефірі програми обговорили участь ФБР в розслідуванні та інших іноземних фахівців. Дивіться повну версію інтерв'ю Вадима Трояна програмі "Лівий берег" із Сонею Кошкіною:

Нагадаємо, журналіста білоруського походження Павла Шеремета, який жив та працював в України, підірвали у авто 20 липня 2016 року в центрі Києва. На щорічній пресс-конференції Петра Порошенка, яка відбулася 14 травня, президент анонсував допит Устименко - людини, яка раніше працювала в СБУ та чию присутність на місці закладання вибухівки виявило розслідування журналістів "Хто вбив Павла?".

24 канал

Публикации