Білгородщина повстала проти московського окупаційного режиму

22 мая, 17:25
Росіяни почали щось розуміти - фото 1
Росіяни почали щось розуміти

В Російській імперії триває процес дезінтеграції.

Вранці 22 травня стало відомо про початок бойових дій на території Білгородської області так званої Росії.

ЗМІ почали повідомляти про бій на кордоні між Україною та Росією в районі Грайворона Білгородської області.

Пізніше з'явилося відео, яке засвідчило захід на територію Білгородщини просто через офіційний КПП оекпантів важкої техніки (мінімум 2 танки, 1 БТР і 9 броньованих машини). Це виявились росіяни з добровольчого формування "Свобода Росії" та Російського добровольчого корпусу (РДК), які воюють на боці України та ставлять за мету повалення фашистського режиму у своїй державі.

Цікаво, що на "оборону" Білгородщини Москви виділила мільярди рублів (відомо про мінімум 10 млрд) - символом потужної оборони області стали так звані "зуби дракона". Втім, схоже, ополченці їх просто об'їхали.

Росіяни (хороші) у ході сміливого рейду по тилах ворога взяли під контроль декілька населених пунктів (Гора-Поділ та Козинка) і відбили спроби атак поганих росіян, зокрема, було збито гелікоптер Мі-8 окупантів. Також повідомляться, що був поранений представник окупаційної влади Грайворона.

Московити вже встигли оголосити область зоною проведення СВО (тої самої, що мала колись завешитись за 3 дні).

Білгородщина повстала проти московського окупаційного режиму - фото 213783

А у самому млегіоні «Свобода Росії» російські ополченці заявили, що створюють у Бєлгородській області «демілітаризовану зону», звідки росіяни не зможуть обстрілювати Україну: "Надалі – рухаємося до звільнення всієї Росії від путінського диктату та припинення злочинної війни".

Білгородщина повстала проти московського окупаційного режиму - фото 213782

Якщо вам здалося, назви Грайворон, Гора-Поділ та Козинка, а також власне Білгород - не зовсім російські, вам не здалося. Білгородщина - питома українська територія, яка була окупована росіянами та зросійщена внаслідок турбулентниї подій 20 століття. Нині білгородці почали усвідомлювати, що живуть в окупації та прозрівати.


Публикации