Бійці ЗСУ продовжують поглиблено вивчати норми міжнародного гуманітарного права

26 сентября, 17:29
Бійці ЗСУ продовжують поглиблено вивчати норми міжнародного гуманітарного права - фото 1

У рамках проєктної діяльності Женевського центру з питань урядування в секторі безпеки (#DCAF) за підтримки урядів Фінляндської Республіки та Швейцарської Конфедерації успішно триває реалізація проєкту з поглибленого вивчення військовослужбовцями Збройних Сил України норм МГП.

З серпня по вересень 2023 року було проведено 13 тренінгових семінарів з сержантським та старшинським складом (Сержантський корпус ЗС України), що дало можливість охопити кваліфікованими заняттями з МГП понад 500 військовослужбовців різних військових гарнізонів.

Бійці ЗСУ продовжують поглиблено вивчати норми міжнародного гуманітарного права - фото 214678

Викладацький склад, який залучається до проведення таких занять, активно взаємодіє з профільними структурними підрозділами Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ, органами військового управління ЗС України та міжнародними експертами.

Бійці ЗСУ продовжують поглиблено вивчати норми міжнародного гуманітарного права - фото 214679

Зазначене створює для слухачів унікальні умови для поглиблення знань з міжнародного гуманітарного права з урахуванням сучасних національних і міжнародних практик та підсилює систему підготовки особового складу Збройних Сил України.

Бійці ЗСУ продовжують поглиблено вивчати норми міжнародного гуманітарного права - фото 214680

Зокрема, в частині дотримання норм МГП в умовах ведення інтенсивних бойових дій з російськими окупаційними військами. Довідково: проєкт з поглибленого вивчення МГП за підтримки DCAF триває з лютого 2023 року. Реалізацію проєкту забезпечує ГО “Ліга офіцерів”, яка має укладений з Генеральним штабом Збройних Сил України Меморандум про співробітництво.


Публикации