Без "Точки У": Вибухи у Бєлгороді сталися через тупість самих росіян

30.03.2022, 14:11
Росія знищує себе саму - фото 1
Росія знищує себе саму

Вчора головною новиною вечора стали вибухи у російському Бєлгороді. Сьогодні представники ВСУ пояснили, що це було.

Як з'ясувалося, повідомлення "журналіста" Бутусова про роботу українських фахівців виявилося фейком, адже росіяни спромоглися завдати собі шкоди власноруч.

Дійсно, для чого потрібні українські ракетники чи ДРГ, якщо є самі росіяни.

"Вчора, в російському місті Бєлгород, внаслідок нехтування правилами безпеки та порушення вимог транспортування боєприпасів відбулася їх самовільна детонація. Зазначена ситуація є прикладом типового для російських військовослужбовців масового використання застарілих небезпечних боєприпасів зокрема і часів Другої Світової Війни. Лише вчора Генеральний штаб Збройних Сил України попереджав про загрозу самодетонації боєприпасів, величезний склад яких росія облаштувала в районі Чорнобильської АЕС. Росія має негайно вивести свої війська з Чорнобильської зони. Угруповання Сил оборони продовжує вести оборонну операцію на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямках", - пояснили у Генштабі ЗСУ.

Від себе ж додамо, що російські війська дійсно є мавпою з гранатою - вони не вміють воювати й лише несуть смерть всьому, що навколо. Включно з собою.


Публикации