Baykar безкоштовно передасть Україні три Bayraktar TB2, на них збирали всі українці

28.06.2022, 12:08
BayraktarTB2 летить до України - фото 1
BayraktarTB2 летить до України / Baykar

Компанія Baykar безоплатно передасть Україні три безпілотники Bayraktar TB2. Мова йде про ті машини, на які три дні збирали всім миром за ініціативою Притули та "Лачена".

Про це компанія Baykar повідомила в себе в Twitter.

В компанії зазначили, що знайомі з ініціативою про збір коштів “Народний Bayraktar”. Через рішучість українського народу вирішили передати три Bayraktar TB2 безкоштовно.

“Бізнесмени та звичайні люди внесли кошти – малі й великі – для досягнення цієї мети протягом кількох днів. Компанія Baykar не прийматиме оплату за TB2 і безкоштовно відправить 3 БПЛА на український фронт.Ми просимо натомість зібрані кошти спрямувати на допомогу в боротьбі народу України. Ми зворушені цією солідарністю та рішучістю перед обличчям, здавалося б, нездоланних викликів“, – йдеться в повідомлені.

"Компанія BAYKAR заявила, що віддасть безпілотники БЕЗКОШТОВНО! Так, йдеться про ті самі 3 чи 4 пташки, на які ми збирали. Я В ШОЦІ", - так прокоментував рішення турецьких друзів України Ігор "Лачен" Лаченков.
Baykar безкоштовно передасть Україні три Bayraktar TB2, на них збирали всі українці - фото 211381

БПЛА Bayraktar TB2 – турецький ударний оперативно-тактичний середньовисотний безпілотний літальний апарат з великою тривалістю польоту. Він став страшною карою для росіян та одним з символів українського спротиву.

Нагадаємо, волонтери Сергій Притула та Ігор Лаченков оголосили про збір коштів на три безпілотники. Розраховувалося, що збір триватиме впродовж тижня, необхідна сума – 500 млн гривень.

Але вдалося зібрати більше грошей - 600 млн гривень за значно коротший термін – 3 дні.

Сергій Притула оголосив, що цієї суми вистачить на 4 безпілотники Bayraktar TB-2, але умови контрактування не розкрив.

“3 дні, 600 000 000 грн, 4 Байрактари!!!!!!!! Я дякую усім хто долучився до проекту «Народний Байрактар»!!! Це дійсно був проект, який об‘єднав усіх незалежно від віку, гендеру чи віросповідання!“, – написав Сергій Притула у своєму телеграм-каналі.

Зазначимо, що раніше BAYKAR вже відзначалися схожим кроком - після того, як на БПЛА для України донати зібрали литовці, вони вирішили надати свій "байрактар" безкоштовно, а зібрані гроші попросили віддати на благочинність та допомогу постраждалим від війни українцям.

Дякуємо, BAYKAR! Україна цього не забуде!

Мілітарний

Публикации