Created with Sketch.

4-денне перемир'я між Ізраїлем і ХАМАСом почнеться у п’ятницю

19:56

У Міністерстві закордонних справ Катару заявили, що тимчасове перемир'я між Ізраїлем і ХАМАСом розпочнеться в п'ятницю о 7 ранку, а перша група з 13 ізраїльських заручників буде звільнена в о 16:00.

Ізраїль зі свого боку підтвердив, що отримав "початковий" список імен викрадених, які, як очікується, будуть звільнені.

Військове крило ХАМАС також заявило, що перемир'я набуде чинності в п'ятницю вранці і триватиме чотири дні.

Угода, укладена за посередництва Катару і США, передбачає звільнення ХАМАСом протягом 4 днів 50 ізраїльських жінок і дітей, яких він захопив у заручники 7 жовтня. Ізраїль натомість погодився на 4-денне затишшя і звільнення 150 палестинських ув'язнених, яких він утримує за терористичні злочини.

Всі вони - жінки або неповнолітні.


Інше на тему
Нічний удар по Києву забрав життя щонайменше 13 людей: Зеленський вимагає ліцензію на «Patriot», а ЄС готує нові санкції
Двоє загиблих і троє поранених дітей за добу: страшна ціна війни у нових цифрах поліції
Масований удар РФ по Україні: Польща та союзники по НАТО терміново піднімали в небо винищувачі
Пропозиції партнерів